Home Aktualitet E pranoi por me siklet, Donaldi merr dhuratë me fotot e tij dhe Borës, ky ishte reagimi i tij
Aktualitet - Show Biz - March 20, 2022

E pranoi por me siklet, Donaldi merr dhuratë me fotot e tij dhe Borës, ky ishte reagimi i tij

Përkundër që ribashkimi duket i pamundur pas situatave të krijuara brena shtëpisë së Big Brother, fansat e Donald Veshaj dhe Bora Zemani insistojnë akoma që t’i shohin sërish bashkë.

Aktori i njohur ishte i pranishëm së fundmi në një koncert së bashku me Romeon dhe Elgit Dodën.

Në prapaskenë ai u takua me fansat e tij dhe dikush u kujdes t’i bënte një dhuratë që si duket e vuri në siklet.

Një kuti me ëmbëlsira ishin të vendosura edhe fotot e tij dhe Borës, nga momenti i takimit të tyre brenda shtëpisë së Big Brother.

Një video e shpërndarë në rrjete sociale shihet momenti kur aktori merr dhuratën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.